Automobilovým světem aktuálně hýbají tři písmena - SUV. Pod zkratkou s dnes již dost zavádějícím významem sportovně-užitková vozidla (Sport Utility Vehicles) se skrývají všestranná auta, která se tváří jako teréňáky a měla by zvládat i občasné výlety mimo asfalt, ale většinu času stráví právě na něm. Tvar jejich karoserie vychází z praktických typů vozidel - kombíků, pětidvéřových hatchbacků s useknutou zádí a velkoprostorových aut.

Není tedy pravda, že jsou SUV módní pouze díky tomu, že se v nich sedí výš a působí bezpečnějším dojmem. Zároveň jde o nejvíc univerzální automobily na trhu. Modelů typu SUV přibývá raketovým tempem a tento trend rozhodně nezeslábne. Nedávno potvrdila budoucí strategii založenou právě na SUV i Škoda a ukázala skici studie nového velkého sedmimístného modelu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.