Přelom března a dubna tradičně znamená spoustu změn v cenících nových aut na českém trhu. Sedm značek zlevnilo, u třech se ceny hýbaly oběma směry a pět zdražilo. V posledních letech přitom převládalo zvyšování nových cen, i proto, že trh roste.

V posledních dnech zlevnily především značky a automobily, kterým se v předchozím období nedařilo tolik jako loni, nebo jejich prodej rostl pomaleji než celý trh, takže na něm ztrácely podíl. Z nejprodávanějších aut jsme zajímavé snížení cen zažili u rodinného modelu Hyundai i30 i některých dalších vozů značky. Podrobnější rozbor změn u Hyundaie čtěte zde.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.