Bugatti Niniette není název nového supersportu známé automobilky z Alsaska, nýbrž jméno řady velkých motorových člunů. Bugatti se totiž rozhodlo potěšit své velmi zámožné klienty vlastní značkovou kolekcí námořních speciálů, které odkazují na historii značky, ale jsou zároveň moderní.

Jméno Niniette lodě dostaly podle přezdívky, kterou nosila dcera zakladatele značky Lidia. Design strojů, o jejichž stavbu se postarají americké loděnice Palmer Johnson, má být inspirovaný klasickými modely značky, jako je Bugatti Type 57 C Atalante nebo Type 41 Royale. Zároveň ale výrobce použije díly z uhlíkového vlákna, titania a samozřejmě prvotřídní dřevo.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.