Švédské SUV Volvo XC90 a francouzské rodinné MPV Renault Espace mají společných hned několik věcí. Touží po nich většinou náročnější rodiny. A na příchod jejich nových generací se čekalo 12 let. Počkat si se ale u Volva vyplatilo a vypadá to, že Renault bude stejný případ.

Na první pohled nemá právě představený model s odcházející generací rodinného vozu prakticky nic společného. Stačí se podívat na design. Pryč je krabicovité vzezření vozu, Francouzi nasadili linie vpravdě futuristické. Auto má velkou masku chladiče, pěkná LED světla a samozřejmě patřičně velké logo. Povedené je i z bočního pohledu, kde se naplno rozvíjí protáhlá linka střechy, která je ostře utnutá na zádi. Tu zase zdobí pěkná brzdová světla s LED trubičkami.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.