Původní skútr Čezeta se stal legendou. Stroj vyráběný mezi lety 1957 až 1964 byl totiž unikátní zejména díky svému designu, kvůli kterému se mu začalo přezdívat prase. Pohodlný stroj si našel řadu nadšených majitelů a později i sběratelů. Na tento úspěch chce nyní navázat jeho elektrická replika nazvaná Čezeta 506.

Elektrickou Čezetu nyní pohání elektromotor, díky kterému může skútr dosáhnout rychlosti
100 km/h s dojezdem až 100 km. “Dobíjení skútru nyní trvá přibližně čtyři a půl hodiny, aktuálně ale pracujeme na rychlejším systému nabíjení, díky kterému bude baterie plně nabita za 30 minut,” říká Neil Smith, konstruktér Čezety i samotné baterie.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.