Nissan začal na českém trhu nabízet svou elektrickou dodávku e-NV200. Vůz existuje ve dvou provedeních. Jednak jako van s místem pro dva cestující a odděleným nákladovým prostorem, do kterého se vejdou dvě europalety. Druhou variantou je verze kombi s pěti místy k sezení a neodděleným nákladovým prostorem.

Je možné si vybrat i verze zadních dveří. Zvolit lze užitková dvoukřídlá vrata, nebo více civilní výklopné páté dveře. Auto prošlo oproti běžnému modelu NV200 řadou změn. Kvůli zabudování elektrického pohonu, který pochází z elektromobilu Nissan Leaf, má dodávka rozšířená přední kola. Celkem dostala zhruba třetinu nových dílů.

Elektromotor má výkon 80 kW a točivý moment 254 Nm. S Leafem jsou shodné i baterie, jen jsou v dodávce jinak uspořádané. Homologovaný dojezd na jedno nabití je 170 kilometrů, reálný pak 120 km. Jde ale o údaj s vypnutou klimatizací, která dojezdu ubere zhruba dalších 30 kilometrů.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.