Tipli byste si, že novodobému Fiatu 500 je neuvěřitelných třináct let? A pořád patří mezi vizuálně přitažlivá miniauta, vhodná hlavně do města. I když zvenčí byste to sotva poznali, na malém Fiátku je přece jen něco nového. Od letošního roku do modelové nabídky "pětikila" přibyla hybridní varianta. Dává to logiku, městské vozy jsou pro hybridní pohon jako stvořené. A i když použitá technologie ve Fiatu není ničím převratná, díky ní lze v některých evropských městech splnit přísné požadavky na ekologičtější provoz a odpadá nutnost platit za vjezd do centra.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.