Nálada je lehce napjatá. Jde o vůbec první novinářskou prohlídku a zahraniční kolegové novináři se se zájmem, ale také jistou obezřetností, ptají na veškeré detaily. Přiletěli z Velké Británie a tady, ve slovenské továrně Jaguar Land Roveru, se koncem loňského roku začala vyrábět britská ikona, Land Rover Defender. Není zdaleka nejprodávanějším autem z ostrovů, spíše je to vůz pro skalní fanoušky a zákazníky, kteří jeho terénní vlastnosti využijí. Ale je to auto, které navazuje na drsné off-roady s historií sahající do 40. let a Britové Defender považují za své automobilové rodinné stříbro s čistokrevnou anglickou krví, které se nikdy předtím jinde než na britských ostrovech nevyrábělo. A tato chlouba už nebude "Made in Britain", výroba se ze Solihullu zcela přesunula do slovenské Nitry.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.