Modelů automobilu Bugatti Veyron a mladšího sourozence Bugatti Chiron je na světě jen několik set kusů. Oba tyto exkluzivní vozy budou za necelý měsíc k vidění na Výstavišti v pražských Holešovicích. Pro akci Legendy je tam zapůjčí český miliardář Radim Passer. 

Kombinovaná cena obou vozů se odhaduje na více než 100 milionů korun. Kromě těchto dvou lákadel se na největší výstavě tohoto druhu ve střední Evropě představí dalších více než tisíc výjimečných aut. Včetně například Fordu Mustang patřícího Karlu Gottovi nebo vozu Imperial Le Baron z roku 1968 po gabonském prezidentovi Omaru Bongovi. 

Motoristická událost, kterou pořádá marketér Lubor Kos od roku 2014, se loni přesunula do veřejnosti lépe dostupných prostor Výstaviště. Zděné pavilony navíc podle Kose umožňují ukázat automobilové klenoty, které by na volné ploše nikdo nepojistil.

Motoristická slavnost v psychiatrické nemocnici v Bohnicích představila jedno z nejdražších aut světa

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.