Americký server CNBC uvedl, že kalifornská společnost Apple tento týden propustila asi 200 zaměstnanců, kteří se zabývali výrobou samořídících aut. Šlo o samostatnou skupinu společnosti zvanou projekt Titan.

"Je to talentovaný tým, který pracuje na autonomních systémech a přidružených technologiích společnosti Apple. Protože se skupina zaměřuje na několik klíčových oblastí pro rok 2019, někteří zaměstnanci se přesouvají do jiných projektů společnosti Apple, kde se budou věnovat třeba strojovému učení," potvrdil serveru CNBC propouštění zaměstnanců mluvčí společnosti Apple.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.