Luxusní automobilka Rolls-Royce si zakládá na tom, že svým zákazníkům v rámci programu nazvaného Bespoke vyrobí auto přesně podle jejich představ. Jeden se teď rozhodl vzdát svým vozem hold československým stíhačům, kteří za druhé světové války sloužili v britském královském letectvu.

Výsledkem spolupráce majitele s designéry a řemeslníky firmy Rolls-Royce je skutečně unikátní kabriolet Dawn v šedé barvě s ručně malovanou černou linkou Coachline na bocích. Toto zbarvení má evokovat válečné stíhačky Supermarine Spitfire a Hawker Hurricane, na nichž Čechoslováci za druhé světové války bojovali. Stejnou roli mají sehrát i detaily z kůže ve žluté barvě golden sand v interiéru.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.