Automobilka Škoda Auto podepsala spolupráci s izraelskou firmou Champion Motors. Společný podnik v Tel Avivu jí otevře přístup k novým technologiím v oblasti IT.

Podnik Škoda Auto DigiLab vznikl v říjnu 2016 jako IT start-up. Sídlí v Praze-Holešovicích a podporuje zejména vývoj nových konceptů mobility, digitalizaci a konektivitu. Automobilka chce mít díky tomuto IT projektu přístup k inovacím a udržet krok s vývojem nových služeb a digitalizace.

Aby podnik DigiLab udržel krok s moderními trendy ve světě, bude si vyměňovat zkušenosti a nápady s jinými IT firmami týkajícími se nových konceptů mobility. Právě proto se teď Škoda rozhodla spojit své síly s izraelskou firmou Champion Motors. Jde o dlouholetého importéra značky Škoda na tamním trhu. Společně s mateřskou společností Allied Group se Champion Motors dlouhodobě věnuje podpoře high-tech firem a IT scény.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.