Skokanem roku z hlediska registrací nových osobních aut na českém trhu je za první dva měsíce letošního roku Toyota. Proti stejnému období loňského roku zaregistrovala růst o 111 procent, její nárůst je tedy více než dvojnásobný.

Statistika registrací neodpovídá reálnému prodeji aut v České republice. Řada importérů totiž dosahuje příznivých čísel díky tomu, že nová auta sice zaregistrují v Česku, ale následně je během několika měsíců odhlásí, záměrně vyvezou a prodají nejčastěji do Rakouska a Německa, kde stojí nová auta o desítky procent víc než v Česku.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.