Testování autonomních aut v Evropě od příštího roku. Budování sítě nabíjecích stanic pro elektromobily poblíž hlavních evropských dálnic s dalšími velkými automobilkami. Budoucnost pro naftové motory i v malých autech. Novou generaci modelu Fiesta, která se bude nabízet ve čtyřech různých provedeních.

To všechno ukázal, zveřejnil a slíbil včera a dnes Ford na konferenci Go Further pro tři tisíce zástupců médií a prodejců značky v Niehlu u Kolína nad Rýnem, kde se některé fordy pro Evropu vyrábějí. Hospodářské noviny se monstrózní akce ukazující nejbližší budoucnost druhého největšího prodejce nových aut v Evropě zúčastnily.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ford oznámil, že příští rok začne v Evropě testovat autonomní auta, tedy vozy bez řidiče.
  • Spolu s BMW, Daimlerem a VW postaví síť dobíjecích stanic pro elektromobily.
  • Odhalil novou generaci modelu Fiesta, která se bude nabízet ve čtyřech různých provedeních.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.