Stačilo počkat několik měsíců a po krátké verzi Škody Fabia se o slovo hlásí také její praktičtější varianta kombi. Ta nabízí tak obrovský kufr, že by se s ním hrdě chlubilo i auto o dvě třídy větší. Připočítáme-li pohledný design a solidní jízdní vlastnosti, jde o jeden z nejlepších modelů v kategorii. V Česku bude jistě bestsellerem. HN jej otestovaly v jižní Francii.

Kombík dělí od hatchbacku příplatek velmi rozumných 10 tisíc korun. Za něj dostanete ovšem o znatelný kus větší auto, které svou délkou už překonává hranici čtyř metrů. Design nové Fabie se povedl a je nutno podotknout, že i její praktické variantě to velmi sluší. Nižší a širší postava působí stylověji než podivně klátivé torzo předchůdkyně, a tak se může Fabia utkat i o srdce mladších řidičů. Totéž platí pro kombi, kterému batůžek na zádi neuškodil. Naopak, upravená světla a páté dveře dobře dokreslují celkový charakter auta.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.