Je to vůbec poprvé, co se automobily značky Tatra objevily v Pebble Beach na prestižní výstavě vzácných automobilů, která se koná už od roku 1950. Sjelo se sem hned několik kusů, nejen z Česka, ale i z dalších zemí. Z nich si nejvíce pozornosti vysloužil model T77 českého majitele Pavla Kasíka.

Kasík byl zapálený „tatrovák“ od dětství. Jeho vášeň začala, když si otec domů přivezl model T30, aby jím nahradil havarované rodinné auto. Už v patnácti letech se Kasíkovi podařilo získat model T87. Na letos vystavený kus narazil v roce 1991.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.