Vyzkoušeli jsme čtyři různé verze pětidveřového hatchbacku. Podrobný test si můžete přečíst zde, tentokrát se zaměříme na porovnání s konkurenty a nejdůležitější mezigenerační změny. Kvůli nim musíme nastoupit do auta. Zvenčí se totiž žádná revoluce neodehrála. Stále jde o temperamentní krásku nejen dynamických, ale také plných tvarů s rozesmátou tváří.

Zato před řidičem kromě nového volantu se sympatičtějšími tlačítky na ovládání nejdůležitějších funkcí vyrůstá už od druhé výbavy Challenge sedmipalcový displej s přívětivou grafikou. Jde o srdce multimediálního systému MZD Connect, kterým se Mazda dostala na špičku ohledně propojení posádky s okolními informačními toky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.