Koncept Lagonda z roku 2009 je velmi nápadné SUV s dramatickými tvary a jasnými linkami, které ho řadí do produkce britské značky Aston Martin. Ta se zatím soustředila spíš na sportovní vozy. Výjimkou byl luxusní sedan Lagonda z roku 1976. Jméno pochází od předválečné automobilky, kterou si vlastník Aston Martinu koupil.

I proto Aston Martin uvažoval, že SUV pošle na trh pod samostatnou značkou, nikoliv jako další model. Nyní se zdá, že z plánů ustoupil. „Na trzích, kde se takové auto musí prodávat, jako je Čína, nikdo nikdy neslyšel o jméně Lagonda. Auto proto můžeme pojmenovat Lagonda jako model, ne ale jako samostatnou značku,“ řekl britskému magazínu Car šéf automobilky Ulrich Bez.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.