Zatím existují jen čtyři autíčka, podložka se šišatou dráhou a aplikace pro iPhone. Je to první verze hračky, která by měla v budoucnosti bavit tisíce dětí, ale i dospělých. Jmenuje se Anki Drive a používá umělou inteligenci.

Autíčka jezdí po dráze sama. Podložka je totiž poseta body, které kontroluje malá kamera na spodní části vozu. Ten pak údaje zpracuje 500krát za sekundu, a tak dokáže přesně určit svou polohu na dráze a podle toho se chovat. Přesto uživatel může nakláněním iPhonu určovat, zda zatáčkou projedou třeba pod ostřejším úhlem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.