Co automobilová třída, to jiné priority zákazníků. Zatímco mezi mini vozy do města a pro nenáročné řidiče jde hlavně o co nejnižší cenu, v jiných kategoriích se bojuje třeba velkým zavazadlovým prostorem. Tady jako tradičně kraluje domácí značka Škoda.

V Česku se ale prodávají i luxusní vozy. U nich by se dalo hovořit o německém převaze. Zákazníky si zde přerozdělují Audi, BMW a Mercedes-Benz. Takovému Lexusu, Jaguaru nebo Inifiniti se stále mezi ně nedaří proniknout. IHNED.CZ vybral podle statistik SDA tři nejprodávanější vozy z každé kategorie. Přečtěte si, které to jsou a proč se jim daří.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.