Auta, která jsme vybrali, se vyráběla dvacet, třicet nebo i šedesát let. Slavné generace amerických Fordů lákaly na silné motory, dostupnou cenu nebo praktické schopnosti. Řada z nich uspěla a stala se legendami. Jiné postupně uvadly a vytratily se.

Henry Ford způsobil revoluci v automobilovém průmyslu. Byl prvním výrobcem, který zavedl pásovou výrobu. Navíc velmi zvedl odměny svých zaměstnanců. O začátku historie automobilky Ford, o pásové výrobě i osobnosti Henryho Forda si přečtěte v magazínu Víkend, páteční příloze Hospodářských novin.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.