Redaktor IHNED.cz vyrazil jako člen české posádky červeného Porsche Cayenne na cestu po východní Evropě. Trasa začíná v Kišiněvě, hlavním městě Moldavska. Vede přes ukrajinské hory a středisko Bukovel. Pokračuje do polských Katovic, ze kterých se pojede na jih do Bratislavy. Celkem přes 1500 kilometrů.

Na cestu se vydaly i posádky dalších národů. České výpravě tak dělají společnost posádky z Polska, Slovenska, Ukrajiny, Běloruska, Rumunska, Maďarska a Moldavska. Aby byl výlet zajímavější, všichni mezi sebou soutěží ve spotřebě nebo v dovednostech jízdy v terénu. Dny byly postupně doplňovány, proto jsou od posledního k prvnímu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.