Aston Martin CC100 Speedster je moderní variací na závodní vozy z přelomu padesátých a šedesátých let. Za jeho návrhem stojí britský designér Marek Reichman, který společně s Milesem Nurnbergerem vytvořil auto pro dva jezdce stojící na platformě modelu Aston Martin V12 Vantage.

Jak bývalo dříve zvykem, CC100 Speedster nemá žádnou střechu. Předpokládá se, že jezdci budou mít helmu a tudíž jim nebude případná nepřízeň počasí vadit. Navíc i dveře jsou spíše symbolické a z boku tak může také vítr pronikat dovnitř.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.