Nový Fiat 500L je zjednodušeně řečeno tak trochu nafouknutá „pětistovka“. Navazuje na menší model Fiat 500 designem i hravým pojetím. Proto si například lze volit ze široké škály lakování včetně nápadných zelených odstínů nebo dvoubarevného provedení s jinak barevnou střechou. Dobře vypadá třeba kombinace černé karoserie a bílé střechy.

Design je spíše věcí osobního vkusu, nafouknutá „pětistovka“ působí trochu rozpačitým dojmem. Zatímco malému Fiatu 500 to sluší z každého úhlu, model L vypadá z některých směrů lehce disproporčně. Je to dáno i tím, že fotografie šálí zrak. Ve skutečnosti je vůz větší, než se zdá. Vždyť mu na délku naměříte 4147 mm, vysoký je 1665 mm. Jde už tedy o poměrně velké auto, i když je jeho sourozencem městský prcek.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.