Nejnovější koncept se jmenuje Lamborghini Egoista. A název přesně vystihuje podstatu vozu. Jde o futuristicky vyhlížející supersport, který na sebe strhává veškerou pozornost. Dovnitř se vejde jen jeden člověk – řidič, kolem kterého se soustředí všechny ovládací prvky auta.

Šéfdesignér koncernu Volkswagen Walter de Silva, který vůz navrhl, si propůjčil tvar kokpitu z bojového vrtulníku Apache. Vnitřek vozu přitom určitě navodí i podobnou atmosféru, jaká je na jeho palubě. Řidič se připoutá čtyřbodovým pásem, uchopí do ruky volant podobný spíše leteckému kormidlu a veškeré informace mu předá head-up displej jako ve stíhačce.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.