Pokud máte několik dětí, psa nebo občas převážíte špinavé předměty, určitě znáte kupu nepořádku, která se po jediné cestě ve voze objeví. To se dá řešit desetikorunou za pět minut vysávání u jakékoliv benzinové stanice. Pokud ale není k dispozici, hrozí, že se bude svinčík v autě kupit.

Honda proto přišla s nápadem integrovat do svého velkého rodinného modelu Odyssey vysavač. Je ukrytý v levé přihrádce uvnitř zavazadlového prostoru včetně odnímatelné nádoby na vysátý materiál, nástavců a hadice tak dlouhé, aby dosáhla po celém interiéru rodinného vozu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.