Vzpomínáte ještě na staré "áčko"? Vůz vyráběný od roku 1997 měl podivně vysokou a úzkou karoserii a vzhledem právě neoslňoval. Naštěstí má jeho nová generace s tou původní pramálo společného. Na rozdíl od nepřitažlivého vozu se tentokrát Mercedes-Benz rozhodl zahrát na svěží mladistvou notu a přilákat tak hlavně čerstvé držitele řidičského průkazu. Ovšem ty dobře situované.

Tvar vozu proto přešel od vzpřímeného k přikrčenému. Úzká maska chladiče se dvěma podélnými linkami je pěkně doplněna o světla s denními diodami. Nízký boční profil jemně dokresluje prolis na boku. Auto je pak směle zakončeno výraznými brzdovými světly, která mají jasný tvar písmene C, a budou tak i za šera snadno rozpoznatelná. Model si lze navíc pořídit i v křiklavé barvě, třeba tyrkysové.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.