Chevrolet šel v propagaci svých vozů v počítačových hrách zatím nejdál. Spolu s tím, jak lovci automobilových špionážních snímků odhalovali tvary nového a velmi očekávaného sportovního modelu Corvette Stingray, rozkrývala se tvář vozu také v konzolové hře pro platformu PlayStation 3.

Nejprve se auto ukázalo jen jako „tapeta“ na pozadí menu hry. Později byl ale ke stažení řiditelný prototyp, který byl stejně jako v reálném světě pečlivě zamaskován, aby nebyly rozpoznatelné detaily. Jakmile se vůz za velkého zájmu médií ukázal začátkem letošního ledna v Detroitu, ještě tentýž večer byl ke stažení i do hry. Ve věrné podobě, s věrnými jízdními vlastnostmi.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.