Je to přesně šedesát let, co na silnice vyjela první generace Chevroletu Corvette. Od té doby si tento známý americký sporťák zahrál v mnoha filmech a stal se známým i díky svému výkonu a jízdním vlastnostem. Dostal i název Stingray (rejnok), ke kterému se nyní po téměř čtyřiceti letech vrací. Včetně znaku na karosérii.

Jinak ale na voze žádné retro prvky rozhodně k vidění nejsou. Designéři navazují na minulou generaci, jejíž tvary náležitě okořenili o ostřejší linie. Světla na přídi zdobí diody pro denní svícení, s červenou karoserií kontrastují černé přední sloupky. Na drsné zádi najdete hned čtyři výfuky v řadě.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.