Příchod nového Range Roveru je velká událost. Od roku 1970, kdy se začal vyrábět, jde totiž jen o jeho čtvrtou generaci. Podle Phila Pophama, šéfa prodeje JLR, chce jít automobilka do budoucna cestou snižování spotřeby.

IHNED.CZ:  Když si člověk prohlíží váš stánek a vidí designové modely jako Range Rover Evoque nebo Jaguar F-Type, říká si, že už nestavíte jen auta pro businessmany v důchodu.
Průměrný věk majitele Ranger Roveru je nižší než věk majitele vozu v segmentu F. Líbíme se zhruba o pět až šest let mladším lidem, čtyřicátníkům. Je pravda, že potřebujeme rozšířit věkový profil směrem dolů. Proto máme modely mířící na mladší. Mluvím o Evoque a novém F-Typu. U prvního z nich jsme zjistili, že se také velmi líbí ženám. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.