Nová Škoda Rapid měří na délku necelé 4,5 m a stejně jako o 9 cm delší Octavii ji řadíme mezi kompaktní liftbacky. Jde o auto se stupňovitou zádí a velkými výklopnými pátými dveřmi, které umožňují velkorysý přístup do kufru. Parametry Škody Rapid s Octavií i konkurenty můžete dle libosti porovnávat zde.

Rozměry a tvarem karoserie je ze všech soupeřů nové Škodě Rapid nejblíže hybridní Toyota Prius. Jejími největšími konkurenty z hlediska boje o zákazníka na českém trhu ale budou o něco delší sedany Chevrolet Cruze a Renault Fluence. Hlavní rozdíl mezi sedanem a liftbackem představuje vstup do kufru - sedany disponují pouze malým víkem nikoli výklopnými dveřmi.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.