Volkswagen Beetle je legenda. Tento vůz stál u zrodu automobilky, původně nesl název jen Volkswagen. Je za ním konstruktérská legenda Ferdinand Porsche, která na přání říšského kancléře Adolfa Hitlera postavila vůz pro široké masy. Měl stát méně než 1000 říšských marek. Povedlo se.

Auto se v podstatě v nezměněné podobě vyrábělo až do roku 2003. První generace vyjelo na silnice více než 21,5 milionu kusů. Před deseti lety se objevila generace druhá, která si získala srdce hlavně Američanů. V Česku se moc neujala. Novinka má ale nakročeno lepším směrem.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.