Řada 1 se nabízí ve čtyřech karosářských variantách, verze Coupé propůjčila proporce nejsilnějšímu zástupci tohoto rodu. Auto ale oproti běžnému provedení doznalo patřičné změny.

Na první pohled do očí bije výrazné rozšíření v oblasti kol, mají rozchod 1504 mm. Úprava mnichovskou sportovní divizí M znamenala navíc snížení a přitvrzení podvozku, instalaci výrazného předního nárazníku nebo spoileru na vrchu víka kufru.

Tento vůz je určen hlavně pro víkendové chvíle zábavy. A dává to najevo nejen svým vzezřením (výrazné oranžové lakování velmi přitahuje pozornost), ale i armádou koní, které má k dispozici pod kapotou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.