V areálu Motorlandu v Bělé pod Bezdězem proběhne speciální akce pro fleetové manažery. Před tím, než se rozhodnou, jaké pneumatiky na léto pro své vozy pořídí, budou si je moci vyzkoušet na uzavřeném okruhu a tím tak porovnat jejich vlastnosti.

Letní pneumatiky pro nadcházející sezónu se budou testovat na třech vozech. Samozřejmostí je přítomnost ve flotilách oblíbeného Volkswagenu Passat, pro méně náročné klienty je připravena Kia Ceed SW. Poprvé si půjde vyzkoušet také novinku na českém trhu - Peugeot 508.

Testovací jízdy pořádá magazín Flotila.“Naším cílem je poskytnout manažerům možnost přímého srovnání nejen různých druhů pneumatik na stejném voze, aby mohli na vlastní kůži zažít rozdíl mezi levnou a prémiovou pneumatikou, ale také vyzkoušet si na stejné trati i více druhů aut,“ řekl iHNed.cz šéfredaktor magazínu Michal Žďárský.

„Nechceme manažery zatěžovat dlouhými přednáškami, které jsou na podobných akcích obvyklé, hlavním cílem je seznámit se především s auty a jejich chováním v různých situacích na předem připravené dráze,“ dodal Žďárský.

Testovací jízdy proběhnou ve čtvrtek 24. března v areálu Motorlandu v Bělé pod Bezdězem. Před akcí se účastníci musí registrovat.

Související