Suzuki přichází od 1. ledna 2011 s novou službou pro své zákazníky, kterou je možnost prodloužení záruky. Standardně poskytovaná tříletá záruka od výrobce může být u vozů nakoupených prostřednictvím autorizované dealerské sítě Suzuki prodloužena až o dva roky, a to jak u vozů nových, tak u automobilů s maximálním stářím 36 měsíců.

Prodloužená záruka poskytovaná ve spolupráci se společností Real Garant zahrnuje agregáty, všechny důležité funkční skupiny a řídicí systémy vozu. Zákazník touto službou získává v případě závady nárok na bezplatnou opravu nebo výměnu defektních dílů. Současně je možné prodloužit asistenční služby standardně poskytované po dobu prvních tří let od nákupu vozu zdarma, a tímto si zajistit opravdu komfortní a bezstarostné užívání vozu.

"Zavedením těchto produktů Suzuki reaguje na současný trend v oblasti poprodejních služeb, kdy kvalita a komplexnost těchto služeb hrají stále větší roli při rozhodování zákazníka o nákupu nového vozidla," informovala automobilka na svých stránkách.

Prodloužení záruky podle modelů:

Alto, Splash, Swift - 12 měsíců 2.290 Kč, 24 měsíců 3.830 Kč
SX4, Jimny - 12 měsíců 3.260 Kč, 24 měsíců 5.280 Kč
Grand Vitara, Kizashi - 12 měsíců 4.600 Kč, 24 měsíců 7.200 Kč

Související