Příznivci amerických aut Ford Mustang dobře znají. Sportovní legenda se v USA vyrábí už více než padesát let a na trh míří její šestá generace. Poprvé se však Američané odhodlali ke speciální variantě pro Evropany. Technické podrobnosti i české ceny a výbavy naleznete zde. Teď se s námi pojďte projet.

Dvoudveřové čtyřmístné sportovní auto s pohonem zadních kol jsme řídili v okolí Mnichova jak v provedení kupé (Fastback) tak kabriolet (Convertible). Díky úsekům dálnic s neomezenou rychlostí jsme se zaměřili hlavně na zkoumání dynamických vlastností novinky.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.