Lexus NX přijíždí na český trh. Luxusní vůz kategorie SUV střední velikosti zaujme už tím, že jej zatím lze pořídit pouze s hybridní technologií, která kombinuje benzinový motor s jedním až dvěma elektromotory. Jeho ceník a technické údaje najdete zde.

Hybridy se začínají v dnešním automobilovém světě rychle rozšiřovat, takže už nejde o nijak unikátní věc. Zato jsme v interiéru nového Lexusu NX objevili řadu vychytávek, které ještě nejsou ani v luxusních autech běžné, ale za pár let se zřejmě dostanou do standardní výbavy většiny vozů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.