Asi je velmi těžké pochopit, co dokáže Rolls-Royce svému majiteli přinést, pokud se v něm alespoň na chvíli nesvezete. Pochopit, proč je někdo schopen a ochoten utratit za automobil částku rovnající se pěkně zařízenému rodinnému domu kousek za Prahou. Přesto se automobilce daří a loni se našlo 3630 zákazníků, kteří se pro tradiční britskou značku rozhodli.

HN vyrazily otestovat model Ghost, který po pěti letech prošel faceliftem, jejž výrobce označuje jako Ghost Series II. Bylo to jen chvíli poté, co si výstřední čínský milionář Stephen Hung objednal 30 větších modelů Phantom za zhruba 400 milionů korun. Jakým kouzlem si tato značka dokáže k sobě přitáhnout pozornost nejbohatších lidí planety?

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.